80 lat

80 lat innowacji

Firma Fisher&Paykel projektuje najwyższej jakości AGD od 1934 roku. W tym czasie urosła to miana globalnej firmy operującej na 50 różnych rynkach.

O firmie Fisher&Paykel

Firma Fisher&Paykel buduje swoje fundamenty na duchu i kulturze ciekawości. Projektując nasze produkty pragniemy by dzięki innowacyjnemu designowi ułatwiały życie naszym klientom.

Historia firmy sięga 1930 roku. Zaczynaliśmy od produkcji licencjonowanych wyrobów lecz nasza potrzeba bycia lepszym od konkurencji skłoniła nas do projektowania własnych innowacyjnych i pięknych produktów.

Nagrody

Fisher&Paykel otrzymuje wiele nagród za design, innowacyjność oraz ergonomiczność swoich produktów, między innymi:

iF Design GOLD Award

Projekt The Social Kitchen Experiential pomiędzy Alt Group i Fisher&Paykel otrzymał kolejną nagrodą prestiżową iF Design GOLD Award. Ogłoszona w Monachium nagroda jest pierwszą nagrodą iF Design Gold przyznaną nowozelandzkiej firmie.

Red Dot Design Award 2013

W 2013 roku Fisher&Paykel otrzymał pierwszą nagrodę za projekt płyty gazowej ze szklanym blatem.

Red Dot Design Award 2014

Fisher&Paykel wygrał kolejną nagrodę Red Dot Design w 2014 za wysoką jakość projektowania

Polska dystrybucja

Wyłącznym dystrybutorem na Polske marki Fisher&Paykel jest firma Premium Kitchens Sp. z o. o. Dystrybutor sprzętów kuchennych najwyższej jakości i wyłączny dystrybutor marek Sub-Zero, Wolf, Fisher&Paykel oraz Falcon.

Wysokie parametry techniczne, niepowtarzalny design oraz dbanie o najmniejszy szczegół to cechy, które najlepiej oddają charakter naszych produktów. Sprzęt doceniany przez profesjonalistów na całym świecie, został dostosowany do warunków domowych, tak aby każdy mógł cieszyć się z przyjemności gotowania.