Innowacja inspirowana klientem

Jesteśmy ciekawi ludzi. Jesteśmy ciekawi jak żyją nasi klienci, gdzie żyją i co robią. To właśnie dzięki tym informacjom możemy tworzyć produkty inspirujące i spełniające oczekiwania naszych klientów. Interesują nas nie tylko parametry techniczne, dla nas to przedmioty które wzbudzają emocje i są ważnym elementem w życiu naszych klientów. Stała innowacja to cel firmy Fisher&Paykel. Żyjemy w świecie w którym design jest ważnym elementem życia. Uważamy że każdy zasługuje aby otaczać się dobrze i ładnie zaprojektowanymi przedmiotami. Współpraca między projektantami i klientami owocuje produktami łączącymi piękny wygląd z pełną funcjonalnością.

Wiodący Design

Design i innowacja to dla nas priorytety. Ich fundamentami jest dążenie do perfekcji i wykraczanie poza istniejące standardy. Zespół naszych projektantów był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi wyróżnieniami w których człowiek zawsze był najważniejszy. Daniel Witten-Hannah, "VP Product Development” tłumaczy kluczowe elementy projektowania w firmie Fisher&Paykel: “Innowacja bierze się z ciekawości. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klient - sposobu w jaki nasi klienci korzystają z naszych urządzeń, w jaki sposób gotują i żyją możemy zaprojektować produkty sprostające ich wszystkim potrzebom.

Inspiracje

Fisher&Paykel dołączył do czołówki najbardziej innowacyjnych producentów we wczesnych latach 80tych. Wprowadzenie technologii DishDrawer™ oraz CoolDrawer™ było nie tylko posunięciem zaawansowanym technologicznie. Od tego czasu całkowicie zmienił się design sprzętów kuchennych. Ale najważniejsze jest niewidoczne dla oka, silniki SmartDrive™ i technologia ActiveSmart™ to własnie to co wyróżnia naszą firmę od pozostałych.